preloader
« Volver a la página principal

Privacy policy


Bu Gizlilik Politikası, kişisel verilerinizin web sitesinde ziyaret veya satın alma sırasında nasıl kullanıldığını ve sunulduğunu açıklar.

Kişisel veriler topladık.

Siteyi ziyaret ettiğimizde, web tarayıcısındaki bilgiler, IP adresi, saat dilimi, saat dilimi ve cihaza yüklü belirli çerezler de dahil olmak üzere cihazda otomatik olarak bilgi toplarız. Herhangi bir web sitesinde bilgi toplamak veya ziyaret aramak istemek, Ziyaretler ve ziyaretler, Site ile iletişim kurarken siteyi ve bilgileri ziyaret edin. Bilgiler otomatik olarak "ton balığı bağlantısı hakkında bilgi" toplar.

Basılı teknolojilerle cihaz hakkında bilgi topluyoruz:

“Gazete Dosyaları”, IP adresi, tarayıcı türü, İnternet Tedarikçisi, Bağlantı / Çıktı sayfaları ve veri işaretleyicileri dahil olmak üzere Web Sitesinde ve veri toplama işlemlerinde gerçekleştirilen etkinlikleri takip eder.

"Web Becks", "Etiket" ve "Pixel", sitede bilgi içeren elektronik dosyalardır.

Telefon Numarası Bu bilgilere "Komut Bilgileri" denir.

Bu gizlilik politikasında "kişisel bilgiler" hakkında konuşuyorsak, ayrıca çevre birimleri ve istenen bilgilerden bahsediyoruz.

Kişisel verileri nasıl kullanırız?

Muayene bilgileri genellikle standlara yanıt vermek için toplanmıştır (ödemeler işleme, teslimat ve onay bilgileri ve onay dahil).

Riski ve potansiyel sahtekarlığı (özellikle IP adresi) doğrulamak ve web sitemizi geliştirmek ve optimize etmek için bilgilendirdiğimiz verileri kullanıyoruz.

Kişisel verilerimizi, yukarıda açıklandığı gibi kişisel verileri kullanmamıza yardımcı olacak üçüncü tarafları kullanarak paylaşıyoruz. Müşterilerimizin siteyi nasıl kullandığını anlamak için Google Analytics'e de uyuyoruz: Google'ın kişisel verileri nasıl kullandığını daha fazla bilgi edinin: https: // www. google

Kişisel verileri paylaşın.

Son olarak, Kişisel Verilerimizi Yasa ve katkılara yanıt vermek için geçerli düzenlemelere, siparişlerin kaydedilmesine veya diğer haklı istişarelere veya haklarımızı korumak için paylaşabiliriz.

Gösteri

Yukarıda açıklandığı gibi, görüşümüzle ilgilenen doğrudan iletişim veya pazarlama sağlamak için kişisel verileri kullanıyoruz.

Sol LED bağlantısından söndürülebilir:

Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Dijital engelleme portalındaki reklam bölümünü ziyaret ederek bu hizmetleri de devre dışı bırakabilirsiniz: http://optout.aboutads.info/.

takip etmek

Tarayıcı sinyalini takip etmiyorsanız, veri toplamayı değiştirmediğimizi ve sitemizin uygulamalarını kullanmadığımızı unutmayın.

Haklarınız

Avrupalı ​​bir sakini iseniz, içinde saklanan kişisel verilere erişme ve kişisel verileri düzeltme, güncelleme veya silme hakkına sahipsiniz. Egzersizi doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız, kişiler aşağıdaki iletişim bilgilerinde güncellenmez.

Eğer Avrupalı ​​bir sakini iseniz, verilerinize (örneğin, web sitesi aracılığıyla) sözleşmelerimize saygı göstermek veya haklı çıkarlarımızı onaylamak için verilerinize cevap vereceğiz.Veriler Kanada ve eyaletler dahil olmak üzere Avrupa'ya aktarılır.

Güvenlik

Bir web sitesi talep ederseniz, bu bilgileri ortadan kaldırmanız gerekmedikçe dosya komutlarımız için isteği inceleyeceğiz.

değiştirmek

Örneğin, uygulamalarımızdaki değişiklikleri veya diğer operasyonel, yasal veya yasal nedenleri yeniden yaratmak için bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz.


Hai trovato questo articolo utile?

10 su 12 l'ho trovato utile